Półkolonie Park Wola Sodowa

Park Wola 2 to najciekawszy i jedyny taki park rozrywki w Krakowie dla całej rodziny. Park rozrywki jest czynny przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. W zimie dodatkową atrakcją jest przygotowane dla wszystkich lodowisko, na którym dzieci mogą wyszaleć się na łyżwach. Posiadamy parking dla przyjezdnych gości. Park Wola znajduje się blisko centrum miasta, dlatego w łatwy sposób dotrzesz do nas za pomocą komunikacji miejskiej, pod samo wejście!

Korzystamy z najlepszego sprzętu i urządzeń rekreacyjnych, które dostarczają nam najbardziej profesjonalni producenci na rynku. W Parku Wola 2 rodzice razem z dziećmi, a także dorośli, mogą skorzystać z naszych stref sportowych, gdzie znajdą boisko piłkarskie, boisko do siatkówki, czy też koszykówki. Dla zwolenników deskorolki przygotowaliśmy Skate Park, który sprawdzi ich umiejętności.

Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy lubią wodne atrakcje. Na terenie Parku Wola 2 znajduje się basen, ślizgawki wodne oraz fontanny, które w ciepłe letnie dni przyniosą ulgę i ukojenie od gorąca. Zapraszamy również do strefy relaksu, gdzie pysznym jedzeniu z naszych Food Trucków oraz grilla, można się w pełni zrelaksować i odpocząć od zgiełku miasta.