JEDYNE TAKIE MIEJSCE W KRAKOWIE. ATRAKCJE DLA CAŁEJ RODZINY.

Park Wola to najciekawszy i jedyny taki park rozrywki w Krakowie dla całej rodziny. Park rozrywki jest czynny przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. W zimie dodatkową atrakcją jest przygotowane dla wszystkich lodowisko, na którym dzieci mogą wyszaleć się na łyżwach. Posiadamy parking dla przyjezdnych gości. Park Wola znajduje się blisko centrum miasta, dlatego w łatwy sposób dotrzesz do nas za pomocą komunikacji miejskiej, pod samo wejście!

Korzystamy z najlepszego sprzętu i urządzeń rekreacyjnych, które dostarczają nam najbardziej profesjonalni producenci na rynku. W Parku Wola rodzice razem z dziećmi, mogą zrelaksować się na parku trampolin, eurobungee, powietrznym torze przeszkód w siatkach, parku linowym oraz ściance wspinaczkowej Kasprowy Wierch.

Dla lubiących mocne wrażenia i dreszczyk rywalizacji, organizujemy wyścigi tyrolek Light, wyścigi Tyrolek Super Torpeda, wyścigi pontonowe przygotowane przez radio , a także wyścigi na quadach safari. W Parku Wola dzieci oraz dorośli odkrywają i ćwiczą swoje umiejętności na wspaniałych atrakcjach. Szybkość, spryt i wspinaczka, to umiejętności, które możesz rozwijać podczas zabawy w naszym parku. Serdecznie zapraszamy!

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa

Eurobungee

Eurobungee

Park linowy dla dzieci

Park linowy dla dzieci

Park linowy

Park Linowy

Quad Safari

Park trampolin

Park trampolin

Wyścigi pontonowe

Wyścigi Pontonowe

Tyrolki

Tyrolka

Food Trucki

Food Trucki

ORGANIZACJA URODZIN, PIKNIKÓW I PÓŁKOLONII. ZAPRASZAMY!